16.-21.8.2015 Kemp stolního tenisu Darkovice

V termínu od 16 do 21 srpna se konal již 7 ročník stolnětenisového kempu v Darkovicích. Tento kemp společně pořádá KST Darkovice a TJ Sokol Děhylov.

Vysokou úroveň potvrzuje i to, že kempem za 7 let prošlo 8 reprezentantů. Gabča Štěpánová, Maki Synková (obě Děhylov), František Onderka (Opava), Jana Vašendová (Kozlovice), a Ostravští Jirka a Tomáš Martinkové, Patrik Klos a Šimon Bělík.

 

Letos se ho kromě pořádajících Darkovic s Děhylovem účastní děti z Ostravy, Opavy, Hlučína, Kateřinek, Nového Jičína, Bolatic a Kozlovic. 

Celkem se kempu účastnilo 32 mladých stolních tenistů.

 

Trenéry stolního tenisu byli Petr Synek, Dana Harvánková a Ivan Cigan v úterý a ve čtvrtek se k nim přidal i Karel Synek

O kondici se starali Radek Onderka a Milan Kalvar

Pomocnými trenéry (sparing) byli Kristýna Synková, Dominika Koblovská, Radek Mohelník, Mikuláš Pustka a Jan Komínek, kteří sami v minulosti kempem prošli.

O plnění pupíků všech účastníků se starali Saša Synková a Libor Koblovský.

V průběhu celého kempu probíhala soutěž komand, v pexesu a v kvízovce. Ve všech těchto disciplínách se sbírají body, k nim se připočtou body z fyzických testů a body, které rozdají trenéři za aktivitu a celkovým součtem je nakonec korunováno „Zlaté dítě“.

 

V neděli po příjezdu byli zvoleni 4 kapitáni komand - Maki, Adam, Sabča a Nela, kteří si vybírali členy svých družstev.

Hned na úvod se konalo několik dovednostních soutěží a děti sbíraly body pro svá komanda i samostatně do celokempové soutěže o Zlaté dítě.

 

Nedělní boje vyhrálo komando od Maki, druhé bylo Adamovo komando, třetí Sabčiné a poslední skončilo Nelino komando.

Po večeři bylo pro účastníky připraveno letní kino.

 

V pondělí dopoledne probíhaly venku testy (50m, 4skok, medicimbál, lehsed), odpoledne pohybové cvičení s Radkem a Milanem. V testech nejlépe dopadli Sabča, Majda a Bára.

Kvízovku vyhrál Libscher Peťa, nejlepší bylo opět komando Maki, druhé Sabči, pak Adamovo a Nelino.

 

V úterý dopoledne probíhaly další fyzické testy (vějíř, předklon, švihadlo, reakce), které vyhrála Majda s Maki přes Sabčou, odpoledne si Radek s Milanem opět připravili pohybové cvičení. Kvízovku vyhrál Matouš. Komanda nejlíp zvládlo Sabčine komando, před Makiným, Adamovým a tradičně poslední skončilo komando Nely.

 

Středeční dopoledne bylo opět ve znamení testů (člunek, švihadlo, kriket, skok z místa), které opět vyhrála Sabča, před Maki s Majdou, odpoledne byly tradiční pohybové cvičení s Radkem a Milanem. Kvízovku vyhrála Juja. Komanda byly ovlivněny Sabčinou indispozicí a tak tentokrát vyhrálo Adamovo komando před komandem Maki, Neliným a poslední skončilo Sabčiné komando.

 

Ve čtvrtek byla na řadě tradiční dvanáctiminutovka, kterou opět, stejně jako každý rok vyhrála Maki, dále doběhli Štěpán a Maruška. Odpoledne se běhaly schody, které vyhrála Sabča před Mikešem a Štěpánem. Dále se děti byly osvěžit v bazénu.

 

Večer se vyhlašovaly výsledky celokempových soutěží.

Komanda: 1) Maki 2) Adam 3) Sabi 4) Nela

Pexeso: 1) Mates Osmančík + Adam Jarošek 2) Matouš Pustka 3) Kuba Osmančík

Zlatým dítětem se stala Majda před Makia Barčou Strakovou.

 

V pátek dopoledne se ještě konal turnaj dvojic (dvojice velcí x malí), který vyhrála Páťa s Adamem. Nejmenší dělali různé soutěže a opičí dráhu.

Po oběde si už pro děti přijeli rodiče a kemp skončil.

Díky všem trenérům, sparingům i cateringu za famózní zvládnutí celého kempu.

 

fotogalerie

 

Narozeniny slaví

Sabina Fronová 1.1. 20 let

Neuwirth Lukáš 6.1. 45 let

Petra Jurdzinová 7.1. 25 let

Michaela Fenková 9.2. 14 let

 

Anketa

Cvičili jste během karantény?

Celkový počet hlasů: 35

místo pro sponzory klubu

 

Kontakt

+420 607 775 221 ping pong
+420 739 656 036 web, facebook
info@pinec-dehylov.cz