V neděli 19.8. 2018 začal jubilejní desáty ročník soustředění v Darkovicích. Zůčastnilo se ho 36 dětí z několika oddílů a 11 trenérů (licence B, C, D), kteří poskytli dětem prvotřídní servis. O stravu se staral personál v místní restauraci a Saša s Liborem. Nesmělo také chybět naše oblíbené psí komando.
Děti se tradičně  rozdělili děti do čtyř komand pod vedení Páti, Lukiho, Evči a Marka. Komanda podporovali trenéři Didi, Maki, Nelča a Sabča.
Hned večer proběhly sportovní soutěže o první boody, jak do komand tak do "zlatého dítěte", které je vyhlašováno na každém soustředění.

 

 

A od pondělka to začalo v plné síle. Hráči byli rozděleni do dvou skupin (A,B) a začalo se s tréningem a s fyzičkou. Večer dále probíhaly soutěže do komand a po večeři byly tradiční turnaje v pexesu. To vše od pondělí do středy.

Čtvrtek je vždy zvláštní, je to vlastně poslední celý den soustředění. Dopoledne všicni běží tzv. dvanáctiminutovku, potom lehký tréning, po obědě koupaliště a večer vyhodnocení celého kempu.  Letos si komando nejlépe "namíchal" Lukáš, jehož komando vyhrálo. A Zlaté dítě ? Vyhrál hráč Darkovic Jonáš Mrázek. Po tradiční pizze na večeři se poslaly k nebi lampióny štěstí a malým ohňostrojem byl desátý ročník ukončen.

V pátek se již uklízelo a balilo, do toho se hrál turnaj dvojic a čekalo se na rodiče až si po obědě přijedou pro své děti. Všem účastníků děkujeme za vynikající atmosféru, za dobré výkony a za to, že se našeho kempu účastnili. Těšíme se na další akce. Všechny fotografie najdete po kliknutí na odkaz v úvodu celého webu.
 

 

 

Narozeniny slaví

Sabina Fronová 1.1. 20 let

Neuwirth Lukáš 6.1. 45 let

Petra Jurdzinová 7.1. 25 let

Michaela Fenková 9.2. 14 let

 

Anketa

Cvičili jste během karantény?

Celkový počet hlasů: 35

místo pro sponzory klubu

 

Kontakt

+420 607 775 221 ping pong
+420 739 656 036 web, facebook
info@pinec-dehylov.cz