2019

 

 

 

 

 

V neděli 18. srpna jsme odstartovali již jedenáctý ročník pingpongového kempu v Darkovicích. Letošní ročník byl jiný v tom, že jsme měli poprvé za jedenáct let 42 dětí. I s tak velkým počtem to naši trenéři zvládli naprosto dokonale. Děti byli rozděleny na dvě skupiny a to do skupiny A, B aby jim mohla být poskytnuta maximální trenérská péče. A byli to trenéři s licencí B Péťa s Danou, s licencí C Didi, Kiki, a s licencí D Nelča, Kuba, Maki, Sabča, Michal, Radek a pomocní trenéři Milan a Karel. A nesmíme zapomenout na dva nejdůležitější lidi, a tím jsou Saša s Liborem, kteří se nám starali o jídlo. Všem moc děkujeme! 

 

Nedělní program začal tím, že si vedoucí komand (Páťa, Evča, Majda a Lukáš) vybrali k sobě děti. Pak měli nachystané disciplíny ve kterých proti sobě soupeřili. Děti se okamžitě skamarádili a neměli problém povzbudit své komando. S komandy se také odstartoval boj o Zlaté dítě. Den se ukončil promítáním filmu Raubíř Ralf a tradiční večeří (párky).

V pondělí začal již tréning stolního tenisu a fyzické testy. Takto to probíhalo až do středy. Večer byl vždy zakončen soutěžemi v komandech a tradičním pexesem. Čtvrtek byl pro všechny náročný jelikož se běžela dvanácti minutovka a potom ještě "Milanovy schody". Volnější odpoledne bylo pro skupinu B, kteří si šli zaplavat a skupina A hrála turnaj. Od šesti hodin proběhlo závěrečné vyhlášení a ukončení celého soustředění. Večer nesmělo chybět vypouštění lampionů štěstí a diskotéka.

 

V pátek se odehrál turnaj dvojic, kde si hráči ze skupiny A losovali hráče ze skupiny B. Po obědě bylo vyhlášení turnaje dvojic a shrnutí celého kempu. Péťa poděkoval všem spolupracovníkům a všem účastníkům soustředění a všichni jsme se rozloučili s Evčou Pokornou z Vyššího Brodu. A přivítali jsme Páťu a Lukáše mezi mladé trenéry pro příští sezónu.

 

Letošním Zlatým dítětem se stala Kačka Fajkusová, na 2. místě byla Míša Fenková a na 3. místě Eliška Jarošová. Komanda vyhrálo družstvo od Lukáše, na 2. místě, o pouhých třicet bodů, skončilo družstvo Majdy. Na 3. místě družstvo od Evči a na bramborovém místě Pátino družstvo. 

 

Všem děkujeme a těšíme se na příští rok.

 

Narozeniny slaví

Sabina Fronová 1.1. 22 let

Lukáš Neuwirth 6.1. 44 let

Tadeáš Slivka 25.1. 17 let

Anketa

Jak často trénujete podání?

Vůbec (9)

Celkový počet hlasů: 44

místo pro sponzory klubu

 

Kontakt

+420 607 775 221 ping pong
+420 739 656 036 web, facebook
info@pinec-dehylov.cz