Novinky

31.01.2024 07:59

Na šestou Krajskou bodovačku tentokrát jeli Tedy, Justka, Kačka, Max, Klárka, Gabča, Rostík, Klárka H. a Kája. Na této bodovačce se našim hráčům obzvlášť dařilo.

Tedy hrál v divizi A, ze základní skupiny se mu podařilo postoupit a tak hrál o 1-8. místo. Nakonec se umístil na 5.místě.

Klárka H. hrála v divizi B, ze základní skupiny také postoupila a hrála o 1-8. místo Klárka pořádně zabojovala a postoupila do vyšší divize z 1.místa.

Justka, Gabča a Kačka hrály v divizi C. Justka s Gabčou hrály také o 1-8. místo. Justka si vybojovala 3.místo a jen o kousek ji utekl postup do vyšší divize. Gabča se umístila na 6.místě. Kačce se nepodařilo postoupit z první skupiny a tak hrála o 9-16. místo. Nakonec se umístila na 10.místě.

Kája s Maxem hráli v divizi D. Oba postoupili z první skupiny a hráli o 1-8. místo. Kajce se podařilo vyhrát celou divizi a postupuje do divize C. Max skončil těsně za ní na 3.místě.

Klárka s Rostíkem hráli v divizi E, jim se bohužel nepodařilo dostat z první skupiny a tak hráli o 9-16. místo. Klárka skončila na 14. místě a Rosťa na 15. místě.

Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a držíme palce v dalším utkání :).

30.01.2024 00:00

V neděli proběhla Otevřená herna pro veřejnost. Jsme moc rádi za tak velký zájem! :) Budeme se těšit na příští setkání :)

21.01.2024 21:06

V sobotu 20.1. hrály naše holky Barča, Klárka a Didi proti TTC WEBERSPORT Frýdek-Místek. Děvčata sice měla hrát na domácí půdě, ale bohužel jsme naši hernu neměly k dispozici.

Velmi děkujeme SKST Havířovu za poskytnutí části haly a jejich zázemí.

Holky sice prohrály čtyřhru 1:3, ale nenechaly to jen tak! Každá z nich přispěla dvěma bodíky a vyhrály 6:4.

20.01.2024 20:25

Na republikový bodovací turnaj se tentokrát vydala sestava ve složení Tedy, Klárka, Justka, Kája, Klárka a Max pod taktovkou Dany a Péti.

V kategorii U17 hrála Klárka H. v divizi A, ve skupině odehrála čtyři zápasy, vyhrála jeden a ten bohužel na postup nestačil. V útěše vypadla v prvním kole.

V kategorii U13 hráli sourozenci Max a Klárka. Max hrál v divizi A, ve skupině vyhrál jeden zápas, nedostal se do hlavní soutěže. V útěše vypadl v prvním kole. Klárce se v divizi B nepovedlo ve skupině vyhrát zápas a tak její cesta na turnaji skončila.

Tedy hrál kategorii U19 v divizi A, ve skupině vyhrál jeden zápas a skončil třetí. V útěše vypadl hned v prvním kole.

Kája s Justkou hrály v kategorii U15 v divizi B. Justka s přehledem vyhrála všechny zápasy ve skupině 3:0 a z prvního místa šla bojovat do hlavní soutěže. Probojovala se do semifinále, kde bohužel prohrála 0:3, ale umístila se na krásném 3.místě a zajistila si postup do divize A. Kája si také vedla velmi dobře a postoupila z druhého místa do hlavní soutěže.  Vyhrála první kolo a v druhém kole bohužel prohrála 0:3.

16.01.2024 11:05

V neděli 14.1. proběhla naše první akce s názvem Pingpong pro všechny.  Co to vlastně je? Tato akce se nese ve sportovním duchu pro všechny příchozí. Vůbec nevadí, že neumíte hrát stolní tenis. K dispozici jsou trenéři, kteří vám rádi ukážou a vysvětlí jak hrát dané údery. Ale pokud se vám nechce trénovat s trenérem a chcete hrát jen tak, není problém! Můžete si zahrát mezi sebou jen pro radost nebo zapojit trochu rivalitu a dát si zápas. Ke konci si zahrajeme všichni společně kolotoč a uděláme hromadnou fotografii. Jedinou podmínkou je přinést si sálovou obuv, sportovní oblečení a doboru náladu s chutí si zahrát stolní tenis.

Všem příchozím děkujeme za hojnou účast :)

Další akce proběhne 28.1. v naší herně. Na všechny se budeme velmi těšit :)

07.01.2024 10:42

Našich 9 hráčů (Tedy, Justka, Kačka, Kája, Klárka, Max, Maty, Gabča a Rostík) jeli pod vedením Dany a Didi na 5.KBTM do Havířova. Celkem bylo 123 hráčů.  A jak se našim vedlo?

Tedy hrál v divizi A, umístil se na 10. místě.

Justka byla v divizi C, skončila na 16. místě.

Gabča hrála v divizi D, o kousek ji utekl postup do vyšší divize, umístila se na krásném 3.místě.

Také Kačka hrála v divizi D, skončila na 8. příčce.

Max a Kája hráli v divizi E. Max skončil na 6. místě a Kája na 9. místě.

Rostík a Klárka byli v divizi F, Rostík se umístil na 12. místě a Klárka na 15. místě.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

14.12.2023 08:38

Výsledky z první poloviny sezóny. Jak se umístily naše družstva v tabulce se můžete podívat níže.

2.liga žen - 4.místo.

Krajská soutěž II.třídy - 5.místo.

Okres 1.třídy - 6.místo.

Okres 3.třídy - 3.místo a 7.místo

Okresní přebor 1.třídy dorostu- 3.místo.

Okresní přebor 2.třídy dorostu - 4.místo.

Divize žen - 2.místo.

11.12.2023 11:46

V sobotu 10.12. proběhla již čtvrtá KBTM v Havířově. Turnaje se zúčastnilo 101 hráčů z toho našich 7 statečných Kačka, Kája, Gabča, Maty, Klárka H., Max a Klárka L. pod vedením Péti a Karla.

Klárka H. hrála v divizi B, s přehledem si se všemi poradila a postupuje do vyšší divize A.

Kačka hrála v divizi C, na turnaji se ji moc nevedlo a skončila patnáctá.

Gabča, Kája a Max hráli v divizi D. Gabča skončila na 5.místě, Max se umístil na 7.místě a Kája na 8.místě.

Klárka L. hrála v divize E, umístila se na 12.příčce.

Maty hrál v divizi F, a vybojoval si 8.místo.

26.11.2023 18:30

O víkendu 25.-26.11. proběhla další republiková bodovačka v Liberci a Jablonci. Naši hráči jeli v sestavě Tedy, Justka, Kája, Klárka H., Klárka L. a Max pod vedením dvou trenérů Dany a Péti.

Kategorii U13 hráli Max a Klárka L. Max hrál ve skupině A, nepostoupil ze skupiny a hrál útěchu. V útěše vyhrál 2.kola a skončil 5-8. Klárka hrála skupinu B, vyhrála jeden zápas a nešťastně prohrála po bitvě 2:3 9 v pátem setu a nepostoupila do hlavní soutěže.

Justka s Kájou hrály v kategorii U15. Justka hrála ve skupině A, spadla do útěchy a vypadla v prvním kole. Kája hrála ve skupině B, vyhrála jeden zápas a po boji o postup do hlavní soutěže prohrála 2.3 9 v pátem setu.

Klárka H. hrála v kategorii U17 a hrála ve skupině A. Ve skupině vyhrála jeden zápas, ale bohužel na postup to nestačilo. V útěše vypadla v prvním kole.

Kategorii U19 hráli Tedy, Klárka H., Justka a Kája. Tedy hrál ve skupině B, postoupil ze skupiny z 2.místa a bohužel vypadl v 2.kole.

Všechny holky hrály ve skupině B. Klárka H. postoupila ze skupiny a vypadla v prvním kole. Justka i přes vyhraný zápas nepostoupila ze skupiny. Kája měla velmi těžkou skupiny a nepodařilo se ji postoupit.

Záznamy: 10 - 18 ze 638