okresní přebory 2016 - 2 tituly pro Děhylov, 2 pro Opavu, 1 pro Kravaře a 1 pro bolatice 

V pátek 13. a v sobotu 14. února se v Darkovicích konaly přebory mládeže okresu Opava. Zůčastnilo se jich celkem 26 chlapců a 12 děvčat z celkem 7 oddílů.

V jednotlivých kategoriích se na stupních vítězů umístili tito závodníci:

dorost jednotlivci

1. Adam Vitásek (KST Slezan Opava)

2. Michal Moravec (KST Darkovice)

3. Martin Dzida (KST Slezan Opava)

dorost 4hra

1. Adam Vitásek & Martin Dzida (oba KST Slezan Opava)

2. Michal Moravec (KST Darkovice) & Nela Uvírová (TJ Sokol Kateřinky)

3. Adam Burda & Jakub Osmančík (oba TJ Sokol Děhylov)

starší žáci jednotlivci

1. Martin Ostárek (KST Slezan Opava)

2. Martin Dzida (KST Slezan Opava)

3. Lukáš Slavík (TJ Sokol Děhylov)

starší žáci 4hra

1. Martin Dzida & Lukáš Dzida (oba KST Slezan Opava)

2. Martin Ostárek & Matěj Krušberský (oba KST Slezan Opava)

3. Lukáš Slavík & Patricie Segetová (oba TJ Sokol Děhylov)

mladší žáci jednotlivci

1. Lukáš Slavík (TJ Sokol Děhylov)

2. Martin Ostárek (KST Slezan Opava)

3. Matěj Krušberský (KST Slezan Opava)

mladší žáci 4hra

1. Martin Ostárek & Matěj Krušberský (oba KST Slezan Opava)

2. Lukáš Slavík & Matěj Osmančík (oba TJ Sokol Děhylov)

3. Lukáš Plaček & Mikuláš Kalvar (oba KST Darkovice)

mladší žákyně jednotlivci

1. Patricie Segetová (TJ Sokol Děhylov)

2. Bára Straková (TTC Bolatice)

3. Magdaléna Kalvarová (KST Darkovice)

mladší žákyně 4hra

1. Bára Straková (TTC Bolatice) & Magdaléna Kalvarová (KST Darkovice)

2. Patricie Segetová & Karolína Synková (obě TJ Sokol Děhylov)

3. Marie Holendová & Kateřina Cholevová (obě TJ Sokol Děhylov)

nejmladší žáci jednotlivci

1. Tadeáš Slivka (TJ SK Kravaře)

2. Tomáš Pater (DDM Hlučín)

3. Lukáš Plaček (KST Darkovice)

nejmladší žáci 4hra

1. Tadeáš Slivka & Jakub Gasman (oba TJ SK Kravaře)

2. Ondřej Halfar (KST Darkovice) & Adam Šablatura (TJ Sokol Děhylov)

3. Lukáš Plaček & Mikuláš Kalvar (oba KST Darkovice)

nejmladší žačky jednotlivci

1. Bára Straková (TTC Bolatice)

2. Magdaléna Kalvarová (KST Darkovice)

3. Karolína Synková (TJ Sokol Děhylov)

nejmladší žačky 4hra

1. Bára Straková (TTC Bolatice) & Magdaléna Kalvarová (KST Darkovice)

2. Karolína Synková (TJ Sokol Děhylov) & Lucie Kampíková (DDM Hlučín)

3. Marie Holendová & Kateřina Cholevová (obě TJ Sokol Děhylov)

komletní výsledky ke stažení zde

fotogalerie zde

 

Narozeniny slaví

Sabina Fronová 1.1. 20 let

Neuwirth Lukáš 6.1. 45 let

Petra Jurdzinová 7.1. 25 let

Michaela Fenková 9.2. 14 let

 

Anketa

Cvičili jste během karantény?

Celkový počet hlasů: 35

místo pro sponzory klubu

 

Kontakt

+420 607 775 221 ping pong
+420 739 656 036 web, facebook
info@pinec-dehylov.cz