21.-26.8.2016 KEMP STOLNÍHO TENISU DARKOVICE

 

V termínu od 21 do 26 srpna se konal již 8 ročník stolnětenisového kempu v Darkovicích, který je pořádán domácím a Děhylovským stolnětenisovým klubem.

Vysokou úroveň těchto kempů potvrzuje i to, že za 7 let jim prošlo již 9 reprezentantů. Gabča Štěpánová, Maki Synková, Páťa Segetová (všechny Děhylov), František Onderka (Opava), Jana Vašendová (Kozlovice), a Ostravští Jirka a Tomáš Martinkové, Patrik Klos a Šimon Bělík.

Letos se ho kromě pořádajících Darkovic s Děhylovem účastní děti z Hlučína, Kateřinek, Nového Jičína, Bolatic a Kozlovic. 

Celkem se kempu účastnilo 36 mladých stolních tenistů.

Trenéry stolního tenisu byli Petr Synek, Dana Harvánková a Ivan Cigan v úterý a ve čtvrtek se k nim přidal i Karel Synek

O kondiční část se staral Milan Kalvar

Pomocnými trenéry (sparing) byli Kristýna Synková, Dominika Koblovská, Radek Mohelník, Mikuláš Pustka a Michal Moravec, kteří sami v minulosti kempem prošli.

O plnění pupíků všech účastníků se perfektně starali Saša Synková a Libor Koblovský.

 

V průběhu celého kempu probíhala soutěž komand, v pexesu a v kvízovce. Ve všech těchto disciplínách se sbírají body, k nim se připočtou body z fyzických testů a body, které rozdají trenéři za aktivitu a celkovým součtem je nakonec korunováno „Zlaté dítě“.

V neděli po příjezdu byli zvoleni 4 kapitáni komand - Nela, Sabča, Adam a Maki a ti si vylosovali své spolubojovníky do celokempové soutěže. Pak si ještě vybrali své patrony z řad pomocných trenérů. Nela si vybrala Kiki, Sabča Didi, Adam Radka a Maki Michala.

Hned na úvod se konalo několik dovednostních soutěží a děti sbíraly body pro svá komanda i samostatně do celokempové soutěže o Zlaté dítě.

Nedělní boje se stejným počtem bodů vyhrály komanda od Maki s Adamem, na třetím místě, také se stejným počtem bodů skončily týmy od Sabči a Nely.

Po večeři se tělocvična proměnila v kino a děti zhlédly film Hledá se Dory. 

 

V pondělí dopoledne probíhaly venku testy (mladší - 50m, 4skok, medicimbál, lehsed, větší - vějíř, předklon, švihadlo, reakce), odpoledne pohybové cvičení s Milanem.

V tělocvičně skupinka mladších trénovala zásobníky, kombinace a část trénovala i na robotech spolu s Kájou a Ivanem, ti starší cvičili kombinace na kontry a pinky, odpoledne mladší trénovali kombinace na kontry a spiny, starší zásobníky.

Kvízovku vyhrála Sára, v testech nejlépe dopadli Luki Plaček před Majdou a Kájou. Zvláštní cenu vyhrál Adam Šablatura.

 

V úterý dopoledne probíhaly další fyzické testy (vějíř, předklon, švihadlo, reakce), odpoledne si Milan opět připravil pohybové cvičení.

V tělocvičně mladší trénovali zásobníky a kombinace top 6, odpoledne pak servis a příjem, starší kontr, topspin a pink, odpoledne servis a příjem, pink a kontr.

Večer hrály komanda fotbal, které vyhrálo komando od Nely, před Adamem, Sabčou a Maki.

 

Středeční dopoledne bylo opět ve znamení testů (člunek, švihadlo, kriket, skok z místa), které vyhrál Lukáš Plaček před Majdou a Kájou. Odpoledne opět Milan připravil zajímavé pohybové hry. V herně mladší procvičovali zásobníky, kombinace, servis a příjem, ti starší pak kontry, topspiny a pink.

Večer komanda hrály zajíce a tentokrát vyhrálo komando Sabči, před Adamovým, Neliným a Makiným. Kvízovku vyhrála Maki a Sára.

 

Ve čtvrtek byla na řadě tradiční dvanáctiminutovka, kterou vyhrál Štěpán před Burdisem a Lukášem Plačkem. Odpoledne se běhaly schody, ve kterých byl nejlepší Mikeš Kalvar před Lukim Plačkem a Matoušem Pustkou.

V herně obě skupiny hrály kombinace a poté žumpu.

Jelikož nám počasí přálo, byly se děti osvěžit v bazénu.

V pexesu byla nejlepší Nela před Kubou Osmančíkem a Kájou s Kačkou Cholevovou, v komandech Nela, před Adamem, Maki a Sabčou.

Večer se vyhlašovaly výsledky celokempových soutěží.

Komanda: 1) Nela 2) Maki 3) Adam 4) Sabča

Zlatým dítětem se stala Kája před Sárou a Lukim Plačkem.

 

V pátek dopoledne se ještě konal turnaj dvojic (dvojice velcí x malí), který vyhrál Lukáš Slavík s Mikešem Kalvarem před Matoušem Pustkou s Michalem Kupkou a Kubou Osmančíkem s Májou Holendovou. Nejmenší měli soutěže, kdy běh vyhrála Kačka M. před Gabčou a Lenkou, pinec Justka před Sárou a Františkem a míčky vyhrál Ondra před Majdou a Šimonem

Po obědě si už pro děti přijeli rodiče a kemp skončil.

Díky všem trenérům, sparingům i cateringu za famózní zvládnutí celého kempu.

fotogalerie

připravujeme videoklipy z kempu

 

Narozeniny slaví

Sabina Fronová 1.1. 20 let

Neuwirth Lukáš 6.1. 45 let

Petra Jurdzinová 7.1. 25 let

Michaela Fenková 9.2. 14 let

 

Anketa

Cvičili jste během karantény?

Celkový počet hlasů: 35

místo pro sponzory klubu

 

Kontakt

+420 607 775 221 ping pong
+420 739 656 036 web, facebook
info@pinec-dehylov.cz