celkové výsledky

 
Série bodovacích turnajů okresu Opava se konala v těchto termínech:
Zůčastnilo se jich celkem 40 mladých závodníků z celkem 9 klubů.
 
Zde jsou konečné celkové výsledky:
 
KATEGORIE OPEN - o první místo byl hrán rozhodující zápas, který vyhrál Slavík nad Osmančíkem 2:0
pořadí příjmení jméno klub body
1. SLAVÍK Lukáš TJ Sokol Děhylov 48
2. OSMANČÍK Jakub TJ Sokol Děhylov 48
3. BURDA Adam TJ Sokol Děhylov 40,5
4. FRONOVÁ Sabina TJ Sokol Děhylov 28,5
5. SEGETOVÁ Patricie TJ Sokol Děhylov 26
6. KUBÍK Richard TTC Hať 23,5
7. SYNKOVÁ Markéta TJ Sokol Děhylov 17
8.-9. HALFAR Ondřej KST Darkovice 12,5
8.-9. PĚKNÍK Ondřej TTC Hať 12,5
10. LIPINA František DDM Hlučín 11,5
11. HAJDUČEK JIří TTC Hať 10,5
12. KALVAROVÁ Magdaléna KST Darkovice 9
13.-15. MÚDRIK Matěj DDM Hlučín 8,5
13.-15. OSMANČÍK Matěj TJ Sokol Děhylov 8,5
13.-15. STRAKOVÁ Bára TTC Bolatice 8,5
16.-17. SLIVKA Tadeáš TJ SK Kravaře 7
16.-17. SYNKOVÁ Karolína TJ Sokol Děhylov 7
18.-19. FUKALA Patrik KST Ostrava 6
18.-19. ŠAFARČÍK Filip TJ Sokol Chvalíkovice 6
20.-21. GREPLOVÁ Kateřina TJ Sokol Chvalíkovice 5
20.-21. OLŠAR David KST Darkovice 5
22.-25. JANYŠKOVÁ Veronika KST Darkovice 4
22.-25. MORAVCOVÁ Kateřina KST Darkovice 4
22.-25. PRAŽÁK Tomáš Škola pingpongu Ostrava 4
22.-25. ŽIGA Dominik TJ Sokol Chvalíkovice 4
26.-29. KALVAR Mikuláš KST Darkovice 3
26.-29. KOWALCZIK Lukáš DDM Hlučín 3
26.-29. MRÚZEK Václav TTC Hať 3
26.-29. OLBRECHTOVÁ Eliška DDM Hlučín 3
30.-33. FROLICHOVÁ Julie TJ Sokol Chvalíkovice 2
30.-33. JAROŠOVÁ Eliška KST Darkovice 2
30.-33. PLAČEK Lukáš KST Darkovice 2
30.-33. ŠABLATURA Adam TJ Sokol Děhylov 2
34.-40. HOLENDOVÁ Marie TJ Sokol Děhylov 1
34.-40. CHOLEVOVÁ Kateřina TJ Sokol Děhylov 1
34.-40. KALVAR Filip KST Darkovice 1
34.-40. MEC Vlastimil TTC Hať 1
34.-40. PATER Tomáš DDM Hlučín 1
34.-40. TROJANČÍKOVÁ Julie TJ Sokol Chvalíkovice 1
34.-40. KUPKA Michal KST Darkovice 1
 
KATEGORIE STARŠÍCH ŽÁKŮ
pořadí příjmení jméno klub body
1. OSMANČÍK Jakub TJ Sokol Děhylov 56
2. BURDA Adam TJ Sokol Děhylov 52
3.-4. FUKALA Patrik KST Ostrava 22
3.-4. PRAŽÁK Tomáš Škola pingpongu Ostrava 22
5. KUBÍK Richard TTC Hať 21,5
6. LIPINA František DDM Hlučín 21
7. MEC Vlastimil TTC Hať 16
8. ŽIGA Dominik TJ Sokol Chvalíkovice 15,5
9. MÚDRIK Matěj DDM Hlučín 14
10. KOWALCZIK Lukáš DDM Hlučín 7,5
11. MRÚZEK Václav TTC Hať 5,5
 
KATEGORIE MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pořadí příjmení jméno klub body
1. SLAVÍK Lukáš TJ Sokol Děhylov 60
2. SLIVKA Tadeáš TJ SK Kravaře 46
3. OLŠAR David KST Darkovice 33
4. PĚKNÍK Ondřej TTC Hať 31,5
5. HAJDUČEK JIří TTC Hať 27
6. KALVAR Mikuláš KST Darkovice 22
7. HALFAR Ondřej KST Darkovice 21
8. PLAČEK Lukáš KST Darkovice 16
9. ŠABLATURA Adam TJ Sokol Děhylov 12,5
10. OSMANČÍK Matěj TJ Sokol Děhylov 12
11. ŠAFARČÍK Filip TJ Sokol Chvalíkovice 10,5
12. KUBÍK Richard TTC Hať 8
13. KUPKA Michal KST Darkovice 7,5
14. PATER Tomáš DDM Hlučín 5
15. KALVAR Filip KST Darkovice 4
 
KATEGORIE DĚVČAT - o druhém místě Segetové rozhodly vítězství ve dvou turnajích.
pořadí příjmení jméno klub body
1. KALVAROVÁ Magdaléna KST Darkovice 50
2. SEGETOVÁ Patricie TJ Sokol Děhylov 40
3. SYNKOVÁ Karolína TJ Sokol Děhylov 40
4. GREPLOVÁ Kateřina TJ Sokol Chvalíkovice 35
5. JAROŠOVÁ Eliška KST Darkovice 19
6. MORAVCOVÁ Kateřina KST Darkovice 17
7. STRAKOVÁ Bára TTC Bolatice 16
8.-9. FROLICHOVÁ Julie TJ Sokol Chvalíkovice 14
8.-9. JANYŠKOVÁ Veronika KST Darkovice 14
10. CHOLEVOVÁ Kateřina TJ Sokol Děhylov 12
11.-12. OLBRECHTOVÁ Eliška DDM Hlučín 10
11.-12. TROJANČÍKOVÁ Julie TJ Sokol Chvalíkovice 10
13. HOLENDOVÁ Marie TJ Sokol Děhylov 8

 

Narozeniny slaví

Sabina Fronová 1.1. 20 let

Neuwirth Lukáš 6.1. 45 let

Petra Jurdzinová 7.1. 25 let

Michaela Fenková 9.2. 14 let

 

Anketa

Cvičili jste během karantény?

Celkový počet hlasů: 35

místo pro sponzory klubu

 

Kontakt

+420 607 775 221 ping pong
+420 739 656 036 web, facebook
info@pinec-dehylov.cz