14.11.2015

Druhý ze série bodovacích turnajů okresu Opava se hrál v Darkovicích. 
Zůčastnilo se ho 30 hráčů a hráček z 8 klubů.
Hrálo se na 8 stolech. 
 
1. OSMANČÍK Jakub 2002 Děhylov- Sokol TJ
2. BURDA Adam 2001 Děhylov- Sokol TJ
3. SEGETOVÁ Patricie 2004 Děhylov- Sokol TJ
4. SLAVÍK Lukáš 2004 Děhylov- Sokol TJ
5.-8. SYNKOVÁ Markéta 2001 Děhylov- Sokol TJ
5.-8. FRONOVÁ Sabina 2001 Děhylov- Sokol TJ
5.-8. LIPINA František 2002 Hlučín- DDM
5.-8. MÚDRIK Matěj 2001 Hlučín- DDM

 

 

STARŠÍ ŽÁCI   výsledky ke stažení

1. OSMANČÍK Jakub 2002 Děhylov- Sokol TJ
2. BURDA Adam 2001 Děhylov- Sokol TJ
3. MÚDRIK Matěj 2001 Hlučín- DDM
4. PRAŽÁK Tomáš 2002 škola pingpongu Ostrava
5. FUKALA Patrik 2002 Ostrava- KST
6. LIPINA František 2002 Hlučín- DDM
7.-8. KOWALCZIK Lukáš 2002 Hlučín- DDM
7.-8. KUBÍK Richard 2002 Hať- TTC
9.-10. MRÚZEK Václav 2002 TTC Hať
9.-10. ŽIGA Dominik 2002 Chvalíkovice

 

MLADŠÍ ŽÁCI   výsledky ke stažení

1. SLAVÍK Lukáš 2004 Děhylov- Sokol TJ
2. SLIVKA Tadeáš 2005 Kravaře- SK TJ
3. PĚKNÍK Ondřej 2003 TTC Hať
4. OLŠAR David 2006 Darkovice- KST
5.-8. ŠABLATURA Adam 2005 Děhylov- Sokol TJ
5.-8. KALVAR Mikuláš 2007 Darkovice- KST
5.-8. PLAČEK Lukáš 2006 Darkovice- KST
5.-8. HALFAR Ondřej 2007 Darkovice- KST
9. HAJDUČEK Jiří 2003 Hať- TTC
10. PATER Tomáš 2005 Hlučín- DDM
11. KALVAR Filip 2008 Darkovice- KST

 

DĚVČATA   výsledky ke stažení

1. SEGETOVÁ Patricie 2004 Děhylov- Sokol TJ
2. KALVAROVÁ Magdaléna 2005 Darkovice- KST
3. SYNKOVÁ Karolína 2005 Děhylov- Sokol TJ
4. GREPLOVÁ Kateřina 2002 Chvalíkovice
5. TROJANČÍKOVÁ Julie 2003 Chvalíkovice
6. MORAVCOVÁ Kateřina 2005 Darkovice- KST
7. FROLICHOVÁ Julie 2004 Chvalíkovice

 

O catering se skvěle starala Kiki, o foto Sabča.

 

fotogalerie



 

Narozeniny slaví

Nela Uvírová 18.12. 21 let

Sabina Fronová 1.1. 22 let

Anketa

Jak často trénujete podání?

Vůbec (5)

Celkový počet hlasů: 23

místo pro sponzory klubu

 

Kontakt

+420 607 775 221 ping pong
+420 739 656 036 web, facebook
info@pinec-dehylov.cz